Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace k výuce v příštích týdnech

10. 1. 2019

INFORMACE KE ZMĚNĚ KONCE VYUČOVÁNÍ V NÁSLEDUJÍCÍCH TÝDNECH A DNECH:

Plavecký výcvik je součástí TV. Běžně jsou hodiny TV v době plavání nahrazovány jiným předmětem. Vzhledem k tomu, že je středeční TV až 8.hod. to však považuji za neúčelné. Proto bude v následujících týdnech upraven rozvrh hodin naší třídy následovně:

ST 16. 1. - konec vyučování ve 12.35 hod. (pedagogická rada)

ST 23. 1. - konec vyučování ve 13.30 hod.

Ve dnech, kdy budeme plavat (ČT 24.1.- ST 30.1.), bude konec výuky každý den nejpozději ve 12.35 hod. - s přihlédnutím na čas příjezdu ev. ihned po příjezdu.

V tyto dny si musí nosit děti svačiny z domova (v době jejich výdeje budeme v bazénu), proto je neobjednávejte (s pí Šambergerovou jsem se dohodla, že stav svačin v naší třídě v PO 21.1. překontroluje, ev. nezrušené objednávky zruší).

ČT 31.1. se rozdává pololetní vysvědčení – konec vyučování je nejpozději v 11.30 hod. (odpadá tedy 5.vyuč.hodina).

PÁ 1.2. - pololetní prázdniny.

 

Od pondělí 4. 2. už bude konec vyuč. podle původního rozvrhu.

 

Jen pro Vaši informaci: Abychom dohonili zameškané hodiny, bylo dohodnuto, že volit. předměty ve dnech 15., 22., 29.1. a 5.2. budou nahrazeny výukou v kmenových třídách (kromě dětí majících DV). Případné aktuální změny v rozvrhu pro jednotlivé dny dám dětem včas vědět, ev. vyvěsím na stránkách třídy.